O Nas

living4media

living4media to agencja fotograficzna specjalizująca się w zdjęciach wnętrzarskich skupiająca najlepszych fotografów i producentów w tej dziedzinie. Nasza kolekcja to specjalnie wyselekcjonowane i unikatowe zestawy zdjęć i features na takie tematy jak dom, wnętrza, ogrody, projektowanie i dekoracje.

Odkryj living4media!

Kolekcja

living4media to bogata kolekcja zawierająca zarówno pojedyńcze zdjęcia (rights-managed i royalty-free) jak i gotowe artykuły w postaci wyjątkowych features:

living4media oferuje inspiracje oraz zdjęcia i features. Regularnie przygotowywujemy selekcje zdjęć prezentujące trendy wnętrzarskie, modne dodatki, kompozycje kolorystyczne, tematy sezonowe i omawiające różne style.

Na specjalne zamówienie nasz dział edytorialowy pisze teksty do wybranej grupy zdjęć.

Fotografowie

Udało nam się skupić wokół naszej agencji najlepszych światowych fotogarfów wnętrzarskich. Dzieki temu living4media posiada zdjęcia prezentujące najnowsze trendy a czasem nawet je kreuje.

W naszej bazie fotografów i agencji znajdują się zarówno wielkie nazwiska jak i młodsi artyści. Współpraca z prestiżowymi międzynarodowymi agencjami zapewnia stały dopływ nowych materiałów i dostęp do wschodzących talentów.

Ekipa

Oprócz korzystania z naszej strony polecamy bezpośredni kontakt z nami. Chętnie pomożemy przy wyszukiawniu zdjęć czy wymyślimy gotowe tematy. Nasi profesjonaliści kreują pomysły do reklam, marketingu, prasy i innych mediów. Skorzystaj z naszej oferty wyszukiwanie na zamówienie a zaproponujemy zdjęcia dopasowane do twoich potrzeb.

Niezależna agencja living4media jest własnością światowego lidera w fotografii kulinarnej – Stockfood GmbH. Dzięki naszemu doświadczeniu dokładnie wiemy czego oczekują nasi klienci.