Nasze strony internetowe używają plików cookie, aby poznać preferencje i zainteresowania naszych gości. Chcielibyśmy również dostosować zawartość naszych serwisów i oferty do Państwa wymagań. Nasi partnerzy mogą również korzystać z tych informacji, w połączeniu z innymi danymi posiadanymi przez nich. Możecie Państwo w każdej chwili, zmienić ustawienia dotyczące ochrony danych w zakładce (Przeczytaj więcej, ustawienia. Pozostając nadal na naszych stronach i korzystając nadal z naszych serwisów wyrażacie Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, stosowaną przez nas i naszych partnerów zewnętrznych. W każdej chwili, teraz i w przyszłości, możecie Państwo zmienić stosowane ustawienia.
Jesteś na stronie internetowej dla klientów z Polska. Aby obliczyć cenę i korzystać z koszyka, prosze przejdź do strony dla klientów z United States. Przejdź do usa.living4media.com

Trendy & inspiracje

Nowe trendy we wnętrzach, nowoczesne kolory, tematy sezonu, portrety naszych fotografów- zbieramy wszystkie inspiracje związane z wnętrzami, stylem życia, a także piszemy do nich historie. Kreatywne i interesujące tematy dodawane są co miesiąc. Przejrzyj naszą kolekcję i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami. Tutaj zawsze możesz znaleźć nowe pomysły.

Trendy i wskazówki dotyczące wnętrz, projektowania I majsterkowania

Chronologicznie uporządkowana według publikacji, nasza kolekcja tematów zawiera przegląd trendów, stylów, wystroju wnętrz i pomysłów na wyposażenie małych i dużych pomieszczeń. Każdego miesiąca prezentujemy inny styl, innego fotografa wnętrz, poświęcamy się kreatywnym pomysłom na „zrób to sam”, a także modnym materiałom, tkaninom i kolorom. Do wszystkich wskazówek dobieramy odpowiednie produkty, ciekawe artykuły i przykłady z naszego korporacyjnego bloga.

Inspirujace tematy z naszego Bloga

Dom, mieszkanie czy ogród – motywy naszego bloga wnętrzarskiego stanowią inspiracje dla wszystkich pomieszczeń od salonu po kuchnię do sypialni i garderoby. Ogrodnictwo miejskie, majsterkowanie, klasyka designu- znajdź swoją drogę w szerokiej gamie tematów wnętrzarskich.

Portrety naszych fotografów

Dowiedz się więcej o naszych fotografach! Często mają za sobą ciekawe historie – tutaj bardziej szczegółowo przedstawiamy ich historie życia. Wszystkie informacje na temat naszych fotografów dostępne są, gdy tylko dodamy ich nowe zdjęcia.

Dowiedz się więcej o naszych zdjęciach i odkryj trendy w naszej kolekcji. Każdego miesiąca aktualizujemy tematy dotyczące mieszkań, domów oraz wyposażenia. Jesteś miłośnikiem wnętrz, redaktorem magazynu, szukasz zdjęć na określony temat ze świata ogrodów? Przejrzyj zebrane tematy oraz opowiadania i zainspiruj się!

;