O Nas

living4media

living4media to agencja fotograficzna premium specjalizująca się w zdjęciach dla wnętrza i domu. Założona w 2011, jako siostra agencja największej światowej agencji ze zdjęciami kulinarnymi StockFood, staje się liderem pod względem ilości i jakości zdjęć i feature o tematyce proejktowania wnętrz, dekoracji, stylów życia, zrób to sam oraz ogrodnictwa. Oprócz naszej siedziby głównej w Monachium, posiadamy oraz międzynarodową sieć agencji partnerskich w ponad 75 krajach. Image Professionals zatrudnia około 60 osób.

Kolekcja

living4media to bogata kolekcja zawierająca zarówno pojedyńcze zdjęcia (rights-managed i royalty-free) jak i gotowe artykuły w postaci wyjątkowych features:

living4media oferuje inspiracje oraz zdjęcia i features. Regularnie przygotowywujemy selekcje zdjęć prezentujące trendy wnętrzarskie, modne dodatki, kompozycje kolorystyczne, tematy sezonowe i omawiające różne style.

Na specjalne zamówienie nasz dział edytorialowy pisze teksty do wybranej grupy zdjęć.

Fotografowie

Udało nam się skupić wokół naszej agencji najlepszych światowych fotogarfów wnętrzarskich. Dzieki temu living4media posiada zdjęcia prezentujące najnowsze trendy a czasem nawet je kreuje.

W naszej bazie fotografów i agencji znajdują się zarówno wielkie nazwiska jak i młodsi artyści. Współpraca z prestiżowymi międzynarodowymi agencjami zapewnia stały dopływ nowych materiałów i dostęp do wschodzących talentów.

Ekipa

Oprócz korzystania z naszej strony polecamy bezpośredni kontakt z nami. Chętnie pomożemy przy wyszukiawniu zdjęć czy wymyślimy gotowe tematy. Nasi profesjonaliści kreują pomysły do reklam, marketingu, prasy i innych mediów. Skorzystaj z naszej oferty wyszukiwanie na zamówienie a zaproponujemy zdjęcia dopasowane do twoich potrzeb.

Jako niezależna agencja działająca pod parasolem Image Professionals GmbH, living4media ma doskonałe kontakty i doskonałe zrozumienie potrzeb swoich klientów. Od 2016 roku Image Professionals jest spółką zależną od Hubert Burda Media. Pod jednym dachem, znajdziesz wiodące międzynarodowe agencje fotograficzne specjalizujące się w tematyce związanej z jedzeniem, życiem, urodą, nauką, medycyną i zdrowiem, ogrodem i podróżami.