Jesteś na stronie internetowej dla klientów z Polska. Aby obliczyć cenę i korzystać z koszyka, prosze przejdź do strony dla klientów z United States. Przejdź do usa.living4media.com

Informacje dla fotografów

Sercem living4media są nasi artyści. Ich przyciągające zdjęcia sprawiają, że nasza kolekcja jest unikatowa. Jeżeli jesteś profesjonalnym fotografem specjalizującym się w naszej tematyce skontaktuj się z nami.

Fotografowie Living4media korzystają z naszej pomocy na wiele sposobów a my, pilnujemy ich interesów z należytą dokładnością. Przygotowywujemy zdjęcia na stronę, realizujemy zamówienia klientów, udostępniamy ich zdjęcia na wielu rynkach,udzielając czynnego wsparcia na wszystkich szczeblach ich kariery. Naszym celem jest bycie zawsze uczciwym partnerem, gotowym do rozmowy i pomocy.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z living4media, wyślij nam email z portfolio lub linkiem do twojej strony internetowej na adres photographers@living4media.com.

Dostarczanie materiałów

Prosimy uważnie przeczytać poniższe wskazówki dotyczące dostarczania zdjęć zanim prześlesz nam zdjęcia czy features.

Użyj tego formularza aby dostarczyć features:

Kwestionariusz zgody na publikacje zdjęć modeli uczestniczących w naszych sesjach, jak również, zgody na publikacje właścicieli sfotografowanych obiektów, są dostępne dla współpracujących z nami fotografów w zakładce naszej strony oznaczonej – Photographer News. Jeśli jesteś jednym z naszych fotografów i nie masz jeszcze dostępu do tych dokumentów, prosimy o kontakt.

Kontakt dla fotografów

Margarita Semadeni

Margarita Semadeni

Manager Content & Distribution
+49 (89) 747 202 89
;