U nas dobre rzemiosło się opłaca.

Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy początkującym twórcą, nieustannie poszukujemy fotografów najwyższej klasy. Jako agencja fotograficzna specjalizująca się w fotografii wnętrz, jesteśmy wiodącym na świecie dostawcą zdjęć i artykułów dotyczących wszystkich aspektów urządzania mieszkania, dekorowania, majsterkowania i ogrodnictwa. Nowoczesne, autentyczne, wyróżniające się obrazy we wszystkich aspektach tych dziedzin są naszą mocną stroną. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli dołączysz do nas. Czekamy na kontakt. Pomożemy Ci sprzedawać Twoje zdjęcia na całym świecie.

Fotografia wnętrz to nasza pasja.
Twoja też?

Czego szukamy

Motywy, które robią wrażenie. Zdjęcia, które mówią same za siebie i mogą funcjonować samodzielnie. Pojedyncze zdjęcia z efektem "wow", z głębią, szerokością lub szczegółowością.

Zdjęcia, w których jest coś więcej niż tylko piękny motyw. Obrazy, które pobudzają kreatywność. Zdjęcia do majsterkowania – także z instrukcją i tekstami.

Reportaże. Zabierają nas w podróż do domu lub ogrodu . Zdjęcia oraz teksty opowiadają niesamowite historie.

10 wskazówek dla fotografów

Sprzedawaj swoje zdjęcia z powodzeniem na całym świecie.

Wyświetl 10 wskazówek

Jak zostać fotografem living4media?

Aby zgłosić swoją kandydaturę do living4media, wyślij nam wiadomość e-mail z linkiem do swojej strony internetowej lub galerii online na adres artists@imageprofessionals.com. Pozwoli nam to uzyskać pierwsze wrażenie na temat Twojego portfolio i przekazać Ci informacje zwrotne. Jeśli zobaczymy dobre podstawy do udanej współpracy, będziemy chcieli dowiedzieć się o Tobie czegoś więcej i zawrzeć z Tobą umowę o współpracy .

W tym dokumencie znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, by dostarczanie zdjęć, materiałów features było jak najbardziej płynne:

Przesyłając materiały features, należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszenia i przesłać go wraz z wysyłanymi materiałami:

Jeśli jest taka potrzeba wraz z materiałami należy przesłać kwestionariusz zgody zdjęć modeli uczestniczących w sesjach na ich publikację lub/i kwestionariusz zgody właścicieli fotografowanych obiektów na ich publikację. Zobacz, jak powinny wyglądać prawidłowe dokumenty:

Modelowa Umowa Model Release jest zgodna z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (DSGVO) i została opracowana przez prawników BVPA German Federal Association of the Image Industry. Należy jednak pamiętać, że przedstawione tutaj wzory nie stanowią porady prawnej i nie zastąpią porad prawnych ani innych związanych z konkretną sprawą.

Skontaktuj się teraz
Margarita Semadeni

Margarita Semadeni

Margarita odpowiemy na wszystkie pytania:

Phone+49 (89) 747 202 89 Mailartists@imageprofessionals.com
;