Nasza kolekcja ogrodów

Ogród może być strefą relaksu, przestrzenią do chodzenia, powierzchnią do uprawy ziół oraz warzyw czy miejscem spotkania przyjaciół przy grillu. Otwórz drzwi ogrodu, dołącz do nas I ciesz się wolnym czasem w nim spędzonym. Witamy wszystkich miłośników ogrodu!

Zdjęcia i pomysły na ogród

Nasza kolekcja zdjęć z ogrodów obejmuje szeroką gamę aspektów ogrodowych, różnorodne portfolia i szereg kreatywnych pomysłów. Pokazujemy zdjęcia różnych fotografów i ich odmienne style. Od miejskich ogrodów, poprzez sztukę i architekturę ogrodową po tarasy i kwiaty w ogrodzie. Możesz tu znaleźć zdjęcia do wszystkich tematów ogrodowych.

Niezależnie od tego czy szukasz zdjęć z przyjęcia w ogrodzie, zdjęć z meblami ogrodowymi, miejskim ogrodem lub wystrojem ogrodu, znajdziesz je w naszej kolekcji. Kolekcja jest sortowana wg. głównych tematów. Przejrzyj ogrody, które są klasyfikowane przez: Balkony &Tarasy, Florystyka, Ogrodnictwo, Krok po kroku. Potrzebujesz zdjęć z określonego sezonu? Wiosna, lato, jesień, zima są prezentowane w strefie tematycznej „Pory roku” lub z podziałem na okres świąteczny Bożonarodzeniowy czy Wielkanocny. Możesz również wyszukiwać zdjęcia poprzez fotografów. Obrazy słynnego niemieckiego fotografa Friedricha Straussa stanowią znaczną część kolekcji. Ponadto w zasobach naszej kolekcji reprezentujemy wielu innych utalentowanych fotografów specjalizujących się w ogrodach. W części „Opcje użycia” pojawiają się pomysły na wykorzystanie zdjęć lub połączenia ich ze swoimi projektami.

Szukasz pięknych obrazów w ogrodzie z innym motywem lub aspektem?

Wtedy z pewnością znajdziesz to, czego szukasz w naszej siostrzanej marce! StockFood jako specjalista ds. fotografowania w branży spożywczej ma zdjęcia ogrodowe, które powiązane są z jedzeniem. Odkryj kuchnię w ogrodzie, ulubione dania serwowane w ogrodzie lub składniki świeżo zebrane z ogrodu.