Jesteś na stronie internetowej dla klientów z Polska. Aby obliczyć cenę i korzystać z koszyka, prosze przejdź do strony dla klientów z United States. Przejdź do usa.living4media.com

Nasza kolekcja ogrodów

Ogród może być strefą relaksu, przestrzenią do chodzenia, powierzchnią do uprawy ziół oraz warzyw czy miejscem spotkania przyjaciół przy grillu. Otwórz drzwi ogrodu, dołącz do nas I ciesz się wolnym czasem w nim spędzonym. Witamy wszystkich miłośników ogrodu!

Zdjęcia i pomysły na ogród

Nasza kolekcja zdjęć z ogrodów obejmuje szeroką gamę aspektów ogrodowych, różnorodne portfolia i szereg kreatywnych pomysłów. Pokazujemy zdjęcia różnych fotografów i ich odmienne style. Od miejskich ogrodów, poprzez sztukę i architekturę ogrodową po tarasy i kwiaty w ogrodzie. Możesz tu znaleźć zdjęcia do wszystkich tematów ogrodowych.

Niezależnie od tego czy szukasz zdjęć z przyjęcia w ogrodzie, zdjęć z meblami ogrodowymi, miejskim ogrodem lub wystrojem ogrodu, znajdziesz je w naszej kolekcji. Kolekcja jest sortowana wg. głównych tematów. Przejrzyj ogrody, które są klasyfikowane przez: Balkony &Tarasy, Florystyka, Ogrodnictwo, Krok po kroku. Potrzebujesz zdjęć z określonego sezonu? Wiosna, lato, jesień, zima są prezentowane w strefie tematycznej „Pory roku” lub z podziałem na okres świąteczny Bożonarodzeniowy czy Wielkanocny. Możesz również wyszukiwać zdjęcia poprzez fotografów. Obrazy słynnego niemieckiego fotografa Friedricha Straussa stanowią znaczną część kolekcji. Ponadto w zasobach naszej kolekcji reprezentujemy wielu innych utalentowanych fotografów specjalizujących się w ogrodach. W części „Opcje użycia” pojawiają się pomysły na wykorzystanie zdjęć lub połączenia ich ze swoimi projektami.

Szukasz pięknych obrazów w ogrodzie z innym motywem lub aspektem?

Wtedy z pewnością znajdziesz to, czego szukasz w naszej siostrzanej marce! StockFood jako specjalista ds. fotografowania w branży spożywczej ma zdjęcia ogrodowe, które powiązane są z jedzeniem. Odkryj kuchnię w ogrodzie, ulubione dania serwowane w ogrodzie lub składniki świeżo zebrane z ogrodu.

;