Kolekcja feature

living4media chce spełnić twoje oczekiwania. Stworzyliśmy specjalny serwis features: to dwa w jednym czyli gotowe artykuły do publikacji zawierające nawet do 50 zdjęć. features to sesje zdjęciowe i oryginalne teksty na różne tematy: innowacje architektoczniczne, zrób to sam, najnowsze trendy wnętrzarskie, porady ogrodnicze oraz wieści ze świata designu.

Nasze features to materiały ekskluzywne z monitorowaną historią publikacji. features są dostarczane jako pojedyńcze zdjęcia hires (jpg) i krótki tekst wprowadzający w pliku Word. Dłuższe teksty i tłumaczenia dostarczamy na specjalne zamówienie.

Jako gotowe do publikacji materiały redakcyjne, features są alternatywą dla sesji fotograficznych produkowanych wewnątrz firm. Znajdziesz u nas kreatywne i nowoczesne sesje, a cenę będziesz znał od razu. Korzyść: całkowita kontrola kosztów, wyjątkowe materiały bez wysiłku i ryzyka.

Materiały Features dostarczamy w pliku ZIP. Zawiera on wszystkie zdjęcia w oryginalnym rozmiarze (JPGs), tekst w języku oryginalnym oraz PDF z Feature. Tekst zazwyczaj napisany jest w języku angielskim, ale zdarzają się też teksty w innych językach. Język tekstu jest uwidoczniony na ostatniej stronie PDF wybranego Feature. Na zamówienie oferujemy tłumaczenie.

Ceny

Nasze features to materiały na wyłączność. Skontaktuj się z nami aby uzyskać wycenę:

+48 22 6356779
sales@living4media.pl

Serwis Feature

Ciągle powstaja nowe features. Aby zobaczyć materiały, jeszcze przed publikacją na naszej stronie ,zapisz się do naszego darmowego serwisu features? Dzięki temu będziesz mógł je wykorzystać jako pierwszy.

Wnetrza i architektura - Fascynujace posiadłosci, wiejskie chaty, nowoczesne apartamenty, trendy i inspiracje

Wnetrza i architektura

Dekoracje i zrób to sam - Pomysły na aranzacje wnetrz, podpowiedzi i wskazówki, kolory, materiały, remonty i odnawianie

Dekoracje i zrób to sam

Ogrody i rosliny - Inspirujace aranzacje ogrodów, projekty tarasów, kwiaty i rosliny

Ogrody i rosliny